Dış Mekan Kumaşlı İç Mekan Mobilyaları Temizleme

  • Kapalı mobilyalarınızın görünümünü korumak için, sık sık fırça yapın, sızıntıları ortaya çıktıklarında temizleyin ve spot lekeleri temizleyin.
  • Çıkarılabilir kapaklarınızı elle yıkamak istiyorsanız kumaşı ılık suyun bir litresinde bekletin ve sünger veya fırça kullanarak hafifçe fırçalayın. Gerekirse ¼-fincan hafif sabun ekleyin. Tüm artıkları temizlemek ve kumaşınızın havadar olmasına izin vermek için alanı tamamen çalkaladığınızdan emin olun.
  • Mist yıkanacak kumları su ve yumuşak sabun ile temizleyecek şekilde döşenmiştir. Gerekirse hafifçe bir sünger veya fırça ile fırçalayın. Tüm kalıntıları gidermek için parçayı tamamen durulayın ve sonra kumunun havadaki kurumasına izin verin. İsterseniz kuruma süresini azaltmak için ıslak vakum da lekelenebilir veya kullanabilirsiniz.
  • Daha iyice temizlemek için, bebeğinizi ılık suyla ve Ivory marka sabun gibi hafif bir doğal sabun karışımı ile hafifçe fırçalayın. Ardından, kalıntıları temizlemek için alanı tamamen çalkalayın.
  • Inatçı lekeleri veya küfü gidermek için 1 fincan çamaşır suyu, ¼ su bardağı hafif sabun ve bir galon su karıştırın. Bir sünger veya temiz havlu ile nazikçe fırçalamadan önce lekelenmiş alanın 20 dakika kadar ısınmasına izin verin. Alanı iyice duruladığınızdan ve kumaşın havadaki kurumasına izin verdiğinizden emin olun.
  • Kumaşlarımızı kuru temizlemeyin veya buharı ütülemeyin. Gerektiğinde, sentetik kumaş ısı ayarı olan bir demirle demir kullanın.

Haberler Diğer Başlıklarımız


Toplam Haberler: 9

Elif Minder