Elif Minder

Branda Kumaşları

PVC branda polyester branda kumaş, yüksek mukavemetli polyester kanvas, sentetik bitki esterleri ile kaplanmış PVC reçine macunu, antifungal ajanlar, yaşlanma önleyici ajan, Antistatik ajanlar ve yüksek sıcaklıkla plastikleştirilmiş diğer kimyasal katkı maddelerine dayanmaktadır. Su geçirmez, küf önleyici, soğuk, yaşlanma önleyici, anti-statik özelliklere sahip ve kopma mukavemeti, yırtılma uzaması, yırtılma mukavemeti, geleneksel brandadan çok daha iyidir. Geniş kullanım alanı, dayanıklılık kullanımı, modern branda ürünlerinin ana akımını oluşturur.

PVC branda polyester branda kumaş, yüksek mukavemetli PVC kaplı polyester kumaş, sentetik bitki esterleri ile kaplanmış PVC reçine macunu, antifungal ajanlar, yaşlanma önleyici ajan, Antistatik ajanlar ve diğer kimyasal katkı maddelerine dayanmaktadır. Yüksek sıcaklıkla plastikleştirilmiştir. Su geçirmez, küf önleyici, soğuk, yaşlanma önleyici, anti-statik özelliklere sahip ve kopma mukavemeti, yırtılma uzaması, yırtılma mukavemeti, geleneksel brandadan çok daha iyidir. Geniş kullanım alanı, dayanıklılık kullanımı, modern branda ürünlerinin ana akımını oluşturur.

Branda Kumaşı Uygulamaları Nelerdir?

Tabela medyası, inşaat,  ön cam, mahremiyet çiti ve gölge pazarları vb.

Branda Kumaşı Fiyatları Nelerdir?

Özellikle dayanıklılık söz konusu olduğunda tercih edilen en önemli kumaşlardan biri de branda kumaşlarıdır. Şeffaf branda kumaşları ya da branda kumaşları dış ortamda özellikle tercih edilmektedir. .

Özel olarak üretilen branda kumaşları çadır ve tente yapımının yanı sıra kamyon ve tır kasalarında, teknelerde, havuzlarda ve daha pek çok alanda ihtiyaç duyulan malzemelerden biridir. Tamamı belirli bir kalite düzeyinin üzerinde olan çok sayıda farklı branda kumaşı çeşidi bulunuyor.  Bu çeşitlere göre de fiyatlar 48,60 TL’den başlıyor.  Kaliteye göre değişkenlik gösterebiliyor. 

Günümüzde kafe, restoran, çay bahçeleri, teras gibi alanlarda branda bir başka deyişle tente kullanılabiliyor. Kalitesine ve ihtiyacınıza göre fiyat skalası değişebilmektedir.

polyester-kumas
Polyester Kumaş
tentelik-kumas
Tente Kumaşı
semsiye-kumasi
Şemsiye Kumaşı
tekne-kumasi
Yat - Tekne Kumaşı