Elif Minder

Sandalye Minderi

Türklerin % 25’inin günde 8 saatten fazla oturduğunu biliyor muydunuz? Daha uzun süre oturmak bir dizi hastalık, sırt ağrısı ve omurga sorunlarıyla ilişkilendirilmiştir ve hatta ölümün  4. Önde gelen risk faktörü olarak tanımlanmıştır.

Bir ofiste çalışıyorsanız, oturduğunuz saat sayısı hakkında yapabileceğiniz pek bir şey yoktur. Ancak, oturma şeklinizle ilgili yapabileceğiniz bir şey var. Ve bunun anahtarı, hafızalı köpük sandalye minderi olabilir. 

Hafızalı köpük sandalye minderi, ağırlık dağılımını, dolaşımını ve daha fazlasını geliştirirken gelişmiş, özel destek sağlamada çok etkilidir. 

Sandalye minderi modelleri nelerdir?

  • Vücudunuza uyan ince, hafızalı köpük koltuk minderi; Yoğun, ince hafızalı köpükten yapılmış Tempur-Pedic Koltuk Minderi, konturlu tasarımı sayesinde tamamen düz koltuklardan veya koltuk minderlerinden daha iyi oturma duruşunu teşvik eder.
  • Kalın dolgulu büyük, yumuşak koltuk minderi; Bu koltuk minderi rakiplerinden daha geniş ve daha kalındır ve ayrıca çok daha yumuşaktır. Sandalyenize uyuyorsa ve süngerliği önemsemiyorsanız, bu büyük bir değerdir.
  • Tarz ve konforun faydalarını bir araya getiren bu bahçe yedek koltuk minderi su geçirmezdir. Ve yazın dışarıda bırakılabilir. Ayrıca sandalye minderi, minder kılıfının kolayca çıkarılmasına ve temizlenmesine izin veren fermuarlarla birlikte satılır.

Bu bahçe yedek koltuk minderini dış mekân mobilyalarınıza son dokunuş olarak ekleyin. Daha fazla konfor için 6cm iç ped sunan bahçe yedek koltuk minderi, tercih edilebilir. Deri sandalyeye sabitlemek için üst ve alt çift kenarlı borular ve kolay bağlar içerir.

Sandalye minderi fiyatları ne kadar?

Sandalye minderi çeşitleri gibi fiyatlarda farklıdır.  Birçok sandalye minderi özelliği farklılığı söz konusudur.   Model içerisinde en ucuz Sandalye Minderi fiyatı ne kadar? 16,90 türk lirası iken, en yüksek Sandalye Minderi fiyatı  9.037 türk lirasıdır.  Ortalama Sandalye Minderi fiyatı ise 150 türk lirasıdır. .

Not: Aşağıda görmüş olduğunuz ürünler örnek olarak verilmiştir. Talebiniz halinde özel üretim olarak yapılmaktadır.