Elif Minder

Şark Köşesi Minderi

Ahşap sedir veya sadece şark köşesine özel minder takımlarından oluşur. Sedir yerden yüksektir. Şark köşesi ahşap ve sade bir oturma grubudur. Oryantal tarzda dekor yavaş yavaş batı dünyasına doğru ilerliyor. Evlerimizi dekore ederken akılda tutulması gereken harika bir seçenektir.

Evlerimizi dekore etmek söz konusu olduğunda pek çok farklı olasılık var. Ancak özgün ve yenilikçi bir görünüm yaratmak istiyorsanız, burada son birkaç yıldır iç tasarım dünyasında dalgalanan bir trend olan oryantal tarzın yer minderi şark köşesi özelliğini bulacaksınız.

Oryantal dekoru karakterize eden çağdaş his, onu özellikle iç mimarlar için çekici kılıyor. Sonuç olarak, Asya stilleri her yerde tasarımcılar için bir referans noktası haline geldi ve batı dünyasında giderek daha fazla önem kazanıyor.

Şark köşesi yer minderi özellikleri

Zemin seviyesinde oturma, birçok Asya ülkesinde ortak bir özelliktir. Yükseltilmiş oturma yerleri ve koltuklar da var, ancak özellikle ülkemizde Anadolu’da insanların çoğu geleneksel yer minderi şark köşesi modellerini kullanmayı tercih ediyor.

Bununla birlikte, diğer oryantal oturma türlerinin sadece bir minder veya destekten oluşan arkalıkları yoktur. Yer minderi şark köşesi veya hatta doğrudan yerde oturmak birçok şehir kültüründe yaygın bir uygulamadır.

Bu bakımdan doğu kültürü batı kültüründen çok farklıdır. Uzman ev ve dekor mağazaları, kendi evinizde oryantal stili yeniden yaratmanıza olanak tanıyan çeşitli farklı zemin oturma türleri sunar. Bu, evinize farklı bir görünüm kazandırmanın gerçekten ilginç bir yoludur.

Şark Köşesi Minderi Fiyatları Ne Kadardır?

Şark Köşesi Minderi fiyatları 450 türk lirasından başlıyor. Ancak ahşap ve döşeme minderleri ile ilgili kalite detayları için satın alacağınız yer ile kontakta olmanız önemlidir.

Not: Aşağıda görmüş olduğunuz ürünler örnek olarak verilmiştir. Talebiniz halinde özel üretim olarak yapılmaktadır.