Elif Minder

Şemsiye Kumaşı

Şemsiye kumaşında en iyi seçenek,  UV solmasına dayanıklı, hiç su emmeyen ve su geçirmez şemsiye kumaşıdır.  Sizin için doğru kumaş, bütçenize bağlıdır çünkü seçim yapabileceğiniz çok sayıda seçenek vardır. Aşağıda sizin için en uygun şemsiye kumaşlarını sıraladık.

  • Olefin

Olefin şemsiye kumaşı özellikleri, harika bir şemsiye kumaşıdır. Olefin, inanılmaz UV direncine sahiptir ve ıslandığında çabuk kurur. Olefin 1960’lardan beri geliştirildiğinden renkleri, dokusu ve stili mevcuttur. Bu, onu dış mekân tasarımı ve eğlence alanları için mükemmel kılar. Olefin, şemsiye kumaşı için harika bir fiyat noktasında güçlü, temizlenebilir bir kumaştır.

  • Akrilik Kumaş

Akrilik şemsiye kumaşı özellikleri, şemsiyeler için başka bir harika seçenektir. Üreticilerin akriliği tercih etmesinin nedeni yumuşak, renkli ve genellikle UV ışınlarına dayanıklı olmasıdır. Akrilik kumaşların çok fazla renk ve iplik seçeneği vardır.

  • Polyester şemsiye kumaşı

Polyester şemsiye kumaşı özellikleri, geleneksel olarak döşemelik için kullanılır, ancak bir şemsiye için kullanıldığını da görebiliyoruz. Polyester şemsiye üstüne Revolution Outdoor koyduğunuzda sonraki en iyi veranda şemsiyesi olabilecek, UV ışınlarına dayanıklı harika bir ürüne sahip olursunuz.  Revolution Outdoor, garantili % 100 polipropilen veya olefinden yapılmıştır.  İplikler ışığa dayanıklı, UV dirençli, sıvı iticidir ve akrilikten daha uygun maliyetli bir seçenektir. Devrim tamamen ABD’de yapıldı. Kimyasal içermezler, PFC’ler ve PFAS olarak da bilinir. Bir sonraki şemsiye kumaşınız için Revolution Outdoor’ı deneyin.

Şemsiye Kumaşı Fiyatları

Fiyatlar şemsiyenin boyutundan kalitesine kadar birçok açıdan değişir. Tüm dünyada şemsiyeler büyük ihtiyaç ve en iyi şemsiye kumaşı fiyatları için kısa bir internet gezintisi yapmanız yeterlidir.  Bizim araştırmalarımıza göre 17,71 türk lirasından başlıyor.

Şemsiye Kumaşı Modelleri

Şemsiye Kumaşı ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.