Elif Minder

Şönil Kumaş

Bir sonraki ev dekoru projenize karar verdikten sonra, hangi kumaşın ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu ve en büyük açıklamayı yapacağını görürsünüz. Şönil kumaşın ne kadar yumuşak olduğunu düşünüce, rengini, dayanıklılığını ve genel kumaş özelliklerini hesaba katarsınız. Sahip olacağınız sonsuz seçenekler göz önüne aldığınızda, hangi kumaşın en iyi olduğunu seçmek zorlaşabilir.   

Şönil Kumaş Özellikleri Nelerdir?

Şönil kumaş, ev dekoruna mükemmel şekilde uyan yumuşak, dokulu bir kumaş olduğu için en iyi ürün seçimlerimizden biridir. Şönil kumaş, hoş bir 3-D efekti için sıkı ilmekler halinde pamuk veya yün üzerine dikilmiş ipeksi ipliği kullanır. Şönil kumaş genellikle pamuktan yapılır. Ama özellikle daha ağır projeler için sentetik elyafları da kullanabilir.

İki ana Şönil kumaş türü vardır.

  • % 100 pamuk olan, havlular, bornozlar ve bebek eşyaları için mükemmel seçimdir. Eviniz için en uygun döşeme ve pencere işlemlerine uygun olan ev dekoru Şönil kumaştır. .
  • Şönil kumaş, ihtiyaçlarınız ve kişisel zevklerinize bağlı olarak bir dizi renktedir. Ve ayrıca zevkinize uygun stilde gelir.

Şönil Kumaş Fiyatları Nelerdir?

Seçimleriniz;

  • Renge,
  • Desene,
  • Ağırlığa,
  • Hatta proje türüne göre daraltabilir.

Mükemmel Şönil kumaşı nasıl bulabilirsiniz?  Şönil’in harika bir kumaş olmasının üç nedeni nedir? İşte Şönil kumaş çeşitleri ve özellikleri nelerdir işte tüm bu kriterler Şönil kumaş fiyatlarını etkilemektedir.

Yumuşaklık

Pamuk şönilin yıkadıkça daha yumuşak hale gelir. Bu yüzden bakım talimatlarına uyun ve yakında yumuşak geğirme bezleri, havlular ve daha fazlasına sahip olacaksınız!

Güzellik

Evinizin dekorları neredeyse ilk göze çarpan ayrıntılardır. Bu sebeple güzellik, herhangi bir ev dekor kumaşı için önemli bir özelliktir.

Çok Yönlülük

Şönil döşemelik kumaş, neyse ki sizi bu şekilde sınırlamıyor. Çeşitli ağırlıklara sahiptir.

Şönil Kumaş Modelleri

Şönil Kumaş ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.