Elif Minder

Yer Minderi

Yer minderleri, puflar ve yastıklar basit dekor eklentileridir. Ancak herhangi bir alana hem konfor hem de stil katmak için kullanılabilir. Dahası, oturma yeri olarak ikiye katlanırlar ve hatta bir zemin koltuğu yapmak için birleştirilebilirler, böylece her alanda en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Fas, Hindistan, Türkiye ve Mısır gibi ülkelerde oldukça popülerler, ancak Batı iç tasarımında da ilgi çekmeye başladılar.  Yer minderi çeşitleri bir dizi çarpıcı renk ve dokuya sahiptirler ki, kişisel zevkinize uygun mükemmel olanları bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yer minderi puf, bebek yer minderi, sünger yer minderi, dokuları katmanlamak, bir odaya, özellikle daha küçük bir alana boyut eklemenin harika bir yoludur. Rahat ve eğlenceli bir atmosfer yaratmak için farklı unsurları birleştirmekten ve gerçekten özel bir görünüm için favorilerinizi karıştırıp eşleştirmekten korkmayın. Ve bu yeterli değilse, yer minderleri aynı zamanda mekânınıza muhteşem renk patlamaları eklemenin bir yoludur!

Yer minderleri, tasarım stilinize şık bir boho hava katacak ve iç mekânınıza rahatlık katacaktır. Yükseltilmiş veranda stili için onları dışarı bile koyabilirsiniz. Yetenekli ustaların elinden çıkan yer minderi modellerini seveceğinize eminiz. Bu yüzden onları araştırırken ve yer minderi çeşitlerini incelerken, alanınıza küçük bir Bohem esintisi getirmek için ilham aldığınızdan emin olun!

Yer Minderi fiyatları ortalaması olarak 130 türk lirası gibidir.   50 türk lirasından başlayan yer minderi fiyatları 200 türk lirasına kadar çıkabiliyor. 

Yer minder çeşitleri ihtiyacınıza ve zevkinize bağlı olarak tercih edebileceğiniz farklılık ve çokluktadır.  Satın alma esnasında karar vermekte zorlanabilirsiniz.  Size tavsiyemiz ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra online alışverişi başlayın.  Bu şekilde evinize ve ihtiyaç sahibine uygun ürünü en uygun bütçe ile satın alabilirsiniz. 

Not: Aşağıda görmüş olduğunuz ürünler örnek olarak verilmiştir. Talebiniz halinde özel üretim olarak yapılmaktadır.